Rediff.com |  Feedback  
You are here: » Rediff Home » Discussion Boards » Permalink
  
View : Single Message | Complete Thread | Read complete Discussion
Well is it 9??
by Ruchit on Sep 07, 2006 12:46 AM

Is it 9???

I spend $100 for 10lb bag.
Yaaa I prefer Indian Basmati rice.

But friends, rice is the easiest thing to prepare.
Moreover, u should never think of compromising in food. U are thousands of miles away from home.

Just dont worry abt these things.. If health is there, U can earn the money back.



    Forward  |  Report abuse
The above message is part of the Discussion Board:
'I heard rice is expensive...'